+371 29716434 [email protected] Lielais prospekts 54-9, Ventspils, LV-3601

Par kompāniju

FINANŠU PĀRVALDĪBA — TĀ IR MĀKSLA!

Tikko sākāt jaunu biznesu un vēlaties būt pārliecināts, ka peļņa būs tieši paredzētajā termiņā un esošie resursi būs pietiekami, lai sasniegtu savus mērķus?

Esat spēcīga holdinga vadītājs un vēlaties optimizēt savu uzņēmumu darbību ar mērķi gūt vēl lielāku peļņu vai plānojat uzlabot savus finanšu rādītājus, lai kļūtu pievilcīgāks investoriem?

Jūsu pašvaldībā vai NVO nepieciešams uzticams padomdevējs, kas filigrāni pārzina ne tikai biznesa norises, bet arī izprot globālos procesus?

PB FINANSES ir pilna servisa finanšu kompānija, kas nodrošina augsta līmeņa ārpakalpojumus gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumiem. Mūsu klientu vidū ir gan pieredzējušas starptautiskas kompānijas, gan nupat biznesu sākuši daudzsološi start-up uzņēmumi, gan arī profesionālās organizācijas.

PB FINANSES piedāvās jums piemērotāko risinājumu atbilstoši mūsu pakalpojumu spektram:

Apmierinātība mūsu klientu vidū ir mūsu vislabākā balva

PB FINANSES vadība:

JKF_048Agnese Pastare – (Mag.oec) finanšu un uzņēmējdarbības jomā strādā jau 20 gadus. Vērienīga pieredze grāmatvedībā, finanšu analītikā, biznesa un nodokļu konsultācijās gūta banku, tranzītbiznesa, nekustamā īpašuma un citās nozarēs; ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras Nacionālās stratēģijas padomes locekle.